פורום התייעצות פתוח להורים

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: לירן ילין, שיר בר אדון, יפעת חנמן, אורן כהן וחן גלעדי

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:

תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה

עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:

רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:

סה"כ הודעות: 2
ילדה בת 11 שלא מוכנה ללכת לבית הספר
אמא שדואגת
09:56 17.10.2021
שלום
הבת שלי בת 11 לא מוכנה ללכת לבית הספר. היא אומרת שהמחנכת לא אוהבת אותה ושילדים מציקים לה גם בהפגנת אלימות . ויש להם השנה מורים חדשים שהיא גם לא אוהבת (יש לה אבחנה טובה לילדים ואנשים ויודעת לברור את הטובים ויודעת מי לא טוב) . מחופשת סוכות הילדה הגיעה נורא מעט לביהס . והיא לא מוכנה שאדבר עם המורה או המנהלת וגם הילדה עצמה לא רוצה לדבר איתן . לילדה גם יש פחד להצביע בשיעור או להקריא לפני הכיתה והמורה ממש לא קשובה לכך . אשמח לייעוץ ולדעת מה עליי לעשות לפני שישלחו לי קבסית הביתה . ומלחיץ אותה שכולם מסיימים משימה שנותנים להם והיא נשארת אחרונה , מפריעה לה שמעירים לה על אי הכנת שיעורים לפני כל הכיתה . הבת שלי מאוד רגישה ופגיעה . תודה
סרוב הליכה לבית הספר
אורן כהן

08:53 19.12.2021
אמא יקרה שלום, אני ממליץ לקרוא את חומר ההסבר על אי הליכה לבית הספר הנמצא באתר זה (קישור למטה). במידה והילדה ממשיכה להתעקש מומלץ גם לפנות אלינו ליעוץ או להדרכת הורים מקבילה. יש חשיבות רבה להדרכת הורים אקטבית כאשר ילד/ה מסרבים להגיע לבית הספר.
רשימת קישורים
   קשיי הליכה לבית הספר
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה