פורום התייעצות פתוח להורים

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: יעל ארביב, אלירז בר אור, לירון רדיאן

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:

תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה

עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:

רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:

סה"כ הודעות: 2
ילדה לא רגועה
יפעת
03:25 29.07.2020
חדש
שלום

הבת שלי יעל מאד לא רגועה בזמן האחרון, חברות הציעו לי לפנות לטיפול רגשי בעזרת פרחי באך. ורציתי לדעת האם כדאי לי ללכת על זה או שיש דרים אחרות שמומלץ לעשות אותם למען הבת שלנו.

כאן באינטרנט מצאתי אתר שכותב על זה https://vznbv35.wixsite.com/calm/%D7%A4%D7%A8%D7%97%D7%99-%D7%91%D7%90%D7%9A אבל בכנות אני מאד מתלבטת האם ללכת על טיפול כזה, ואשמח מאד לשמוע את דעתכן והמלצתכם.

תודה
יפעת
תשובה ליפעת
יעל ארביב
15:25 29.07.2020
חדש
הייתי ממליצה ללכת לפסיכולוג, בשניידר יש מרפאת חרדה (שנותנת מענה וטיפול רגשי) שניתן לפנות אלייה דבר שמאוד יכול לסייע לבתך. במקרה של חרדה אצל בתך, מובן שהניסיון הראשוני כאמה יהיה לגונן עליה מפני החרדות שהיא מבטאת בפנייך, אך יש לזכור שנטייה זו עלולה להחמיר את הבעיה ואף להביא להגברת התלות שלה בך.

ישנו גם טיפול CBT שזהו טיפול קוגנטיבי-התנהגותי. בטיפול CBT מסייעים למטופל להתבונן על דברים מפרספקטיבה אחרת, ובהתאם לכך לחוות ולהרגיש דברים בצורה יותר מווסתת, דבר אשר משפיע על התנהגותו.

מרפאת חרדה - 03-9253582
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה