פורום התייעצות פתוח להורים

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: יעל ארביב, אלירז בר אור, לירון רדיאן

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:

תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה

עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:

רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:

סה"כ הודעות: 1
בת שנה וחצי פתאום נדבקת לאמא
אור
17:28 20.05.2020
חדש
שלום רב,

יש לנו בת יחידה בת שנה וחצי. תמיד היתה שמחה לבוא/לזחול במהרה למראהו של אבא. בזמן האחרון כשאבא (אני) פורש ידיים לקראתה היא כבר לא ממש ששה לבוא. יתירה מכך, אם היא על הידיים של אמא או אפילו רק בקרבתה ואני פורש ידיים, היא דווקא מחבקת ונאחזת יותר חזק באמא. מצד שני, אם היא על הידיים שלי ואמא נכנסת הביתה היא כמעט מזנקת ממני אליה. כמובן שאני משנן שעצמי שלא צריך להיעלב מזה ושזה (אני מקווה) לא כמו שזה נראה דרך העיניים שלי. ולמרות זאת, קשה שלא להיות מושפע זה. אציין שכשאמא לא בסביבה ההתנהגות שלה רגילה לגמרי, משחקת איתי, מחבקת, מחייכת..הכל רגיל. אבל ברגע שאמא מופיעה היא מיד הולכת ונאחזת בה עד שתרים אותה על הידיים.

קצת רגע אולי קשור ואולי לא - במסגרת עבודתי אני לעתים נמצא מחוץ לבית 4-5 ימים ברצף. אני מבין שזה אולי הופך את דמות האם ליותר מרכזית, אבל בימים שאני כן נמצא אני משתדל לקחת חלק יותר פעיל ומרכזי - מקלחת, אוכל, שינה, התעוררויות בלילה, ובאופן כללי נוכח כמה שיותר.

כמה שאני מנסה לשכנע את עצמי שזה בטח משהו זמני ויעבור, עדיין לא מרגיש בנוח ומחפש כלים להתמודד ולשנות את המצב הזה. אשמח לעזרה ועצה.

תודה מראש.
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה