פורום התייעצות פתוח להורים
 
 

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: לירן ילין, שיר בר אדון, יפעת חנמן וחן גלעדי

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:
 
  תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה
 
עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:


רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:סה"כ הודעות: 2
עלות הייעוץ בקליניקה של הסמכות החדשה
מתלבטים
21:49 14.07.2019
שלום,
הילד שלנו בן 9 מטופל אצל פסיכולוג ילדים בקופה בגלל קשיים רגשיים. מתלבטים אם לנסות גם פגישה בקליניקה. נשמח לדעת מה העלות של המפגשים.
כמו כן, אם יש הורים שכבר נעזרו, נשמח לשמוע מהם.
תודה!
אינטייק
biyisrael
23:32 29.07.2019
שלום וברכה ותודה על הפניה.
אנחנו מקבלים הורים שהילד שלהם נמצא בתהליך טיפולי אך אנו מבקשים שאם יש הדרכת הורים אחרת שההורים עושים, שיסיימו אותו לפני שהם מגיעים לסמכות. לא ניתן לערבב שתי הדרכות הורים באותו זמן. בדרך כלל, טיפול בילד מלווה במידה מסוימת של הדרכת הורים. זה לא צריך למנוע מהדרכת הורים דרך 'הסמכות החדשה'.

יכול להיות שלא הבנתי עד הסוף, אבל אמרתם שיש לבנכם בעיות רגשיות. האם אתם מרגישים שחיזוק עמדה סמכותית יכולה לעזור לו? בגלל זה פניתם למרפאה? עמדה הורית חזקה יכולה לעזור לכם ולעזור לו אבל אתם צריכים להגיע לפגישה ראשונה שמכונה 'אינטייק' עם מטפל/ת בכיר/ה ביחידה בשביל לבחון את המקרה שלכם ואת רמת התאמתו למה שאנו מציעים בטיפול אצלנו.

בנוגע לתגובות של הורים, איננו יכולים לשתף מידע על הורים כי הוא מידע רפואי אישי לפי חוק. בשביל לקבל פידבק אפשר לשאול בעלי מקצוע או הורים שכתבו על 'הסמכות החדשה' באינטרנט. באופן אישי, אני יכול לשתף שהורים שמגיעים מגויסים ומוכנים להשקיע מאמץ רב יוצאים עם חוויה שלמדו כלים פרקטים להתמודדויות הוריות יומיומיות.

נשמח לשמוע יותר פרטים ואתם מוזמנים להתקשר לקבוע פגישת 'אינטייק'.
קיץ נעים!
מערכת הסמכות החדשה
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה