פורום התייעצות פתוח להורים

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: יעל ארביב, אלירז בר אור, לירון רדיאן

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:

תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה

עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:

רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:

סה"כ הודעות: 2
סירוב ללכת לבית ספר ילדה בת 16
מריה
10:14 18.06.2018
שלום
יש לי ילדה בת 16 שלא הולכת לבית ספר מורדת בכל הכח לא מתקשרת איתנו בורחת מהבית יש לי עוד 2 ילדים קטנים ממנה .
אני מאוד זקוקה לעזרא אני גרה ליד אשדוד רחובות מחפשת מישהו שמטפל בשיטה של סמכות הורית שאני אוכל לפנות אליו דרך קופה או פרטי לא משנה
תודה מראש
תשובה למריה
הדר
13:44 21.10.2018
היי מריה,

אנו מתנצלות על המענה המאוחר שנבע מחילופי תפקידים בפורום.

חלפו מספר חודשים ממועד שאלתך, ועל כן אנו מניחות שבזמן זה חלו שינויים במצב בבית. נשמח לקבל עדכון במידת הצורך ולסייע בהתאם.

בכל מקרה, לגבי פנייה לטיפול- איננו ממליצים על מטפלים ספציפיים בפורום, ולא קיימת רשימה של כלל המטפלים בגישת הסמכות החדשה. נמליץ כי תפני למטפלים באופן פרטני ותבחני מולם את היכרותם עם השיטה.

כהמלצה כללית, נציין כי פעמים רבות השימוש בתומכים חיצוניים עשוי לסייע בהתמודדות. השימוש בתומכים מחזק למעשה את רשת התמיכה ההורית ובכך מעצים אתכם ההורים ודואג שלא תתמודדו לבד, ובמקביל מעביר לבתכם את המסר כי לא רק אתם מצפים ממנה לקום וללכת ללמוד- אלא רשת רחבה של מבוגרים אחראיים מצפים זאת.

נסו לגייס לעזרתכם בני משפחה, חברים, שכנים, ובקשו מהם להיות מעורבים באופן בו אתם תנחו אותם לפעול. לדוגמה, תוכלו לסכם עם אחד הדודים שתפקידו יהיה להגיע בכל בוקר לקחת את בתכם לבית הספר, או לסכם עם המחנכת שתתקשר בערב לבתכם להתעניין בה ולהזכיר שהיא מצפה לראותה בכיתה.

בהצלחה!
צוות הפורום
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה