הכשרות והשתלמויות


כחלק מפעילויות מרכז הסמכות החדשה, אנו מכשירים ומדריכים מטפלים בהתאם לעקרונות הטיפוליים של שיקום הסמכות ההורית והסמכות החדשה.

לאורך השנים התקיימו ע"י הצוות המקצועי של מרכז הסמכות החדשה הכשרות מקצועיות רבות הן בארץ (ראה כאן) והן בחו"ל (ראה באתר המקביל באנגלית).

עם הצוות המקצועי של מרכז הסמכות החדשה נמנים בעיקר פסיכולוגים בהכשרה קלינית שעובדים במקביל, או עבדו בעבר, במסגרת המרפאה לסמכות הורית במרכז שניידר.

 

אנו מציעים השתלמויות בסמכות חדשה המיועדות למרכזים טיפוליים ומתקיימות במוסד המזמין, ובנוסף הכשרות למטפלים עצמאיים המתקיימות במרכז שניידר לרפואת ילדים. 

 

 

השתלמות בסמכות חדשה למרכזים טיפוליים

 

השתלמות זו מיועדת למוסדות כגון: מחלקות רווחה, שפ"חים וכד', המעוניינים להעשיר את הצוות המקצועי ולסייע למטפלים להתמודדות עם הדרכות הורים לילדים עם טווח רחב של בעיות התנהגות.

ההשתלמות מיועדת לצוותים של 10-30 משתתפים, ולאחריה קיימת אפשרות להדרכה שוטפת לצוות המוסד, אשר יבצע טיפולים אלו במסגרת המרכז הטיפולי שעבר את ההשתלמות.

 

לאפשרויות הכשרה והדרכה נוספות - לחץ כאן

 

לקבלת הצעת מחיר יש ליצור קשר עם גלית במייל:

office@newauthority.org.il  

 

 

הכשרה מקצועית לפסיכולוגים עו"ס ומטפלים

 

הכשרות אלו מיועדות למטפלים המעונינים להרחיב משמעותית את ארגז הכלים המקצועי שלהם בהדרכות הורים.

ההכשרה מיועדת למספר מצומצם של משתתפים (12-21), ובמהלכה מוצגים הן עקרונות הגישה והן טכניקות טפוליות (כגון הכרזה, התיישבות וכד').

בכל מפגש הכשרה מוצגים האמצעים הטיפוליים ומוסבר הרציונל התאורטי שלהם, תוך שימוש בדוגמאות קליניות. בנוסף, המודרכים מתרגלים ומתנסים בשימוש בכל טכניקה ע"י סימולציות טיפוליות בהנחיית הצוות המדריך.

מניסיוננו, סימולציות אלו מאפשרות, באופן הטוב ביותר, לאנשי מקצוע לרכוש מיומנות רבה לישום השיטה בפועל.

המודרכים יקבלו דפי הסבר והנחייה מפורטים על כל נושא שיוצג, דפים אותם ניתן גם לחלק להורים במהלך יעוצים, אותם יעבירו בהמשך דרכם.

ההכשרות מתקיימות במרכז שניידר לרפואת ילדים.

 

לפרטים נוספים ומידע מפורט לחץ כאן

 

 

לתשומת לבך!

 

ההכשרות למטפלים פתוחות רק בפני מטפלים בעלי ניסיון מקצועי קודם בהדרכות הורים. לפונים מומלץ לציין את מקצועם, כמו גם רקע קצר על ניסיונם בהדרכת הורים כחלק מפעילותם המקצועית.