פורום התייעצות פתוח להורים

פורום התייעצות פתוח להורים

ניהול פורום: אריאל לביא, נעם לופו, ליאור בן אלי

פרטים אישיים
* שם בפורום:
  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואל':
    (דואר אלקטרוני לא יופיע בפורום)

תוכן ההודעה
* נושא:

תוכן:
  Bold Underline Italic Link
צפיה

עריכה

רשימת קישורים
שם קישור 1:
שם קישור 2:
שם קישור 3:
שם קישור 4:
שם קישור 5:

רשימת קבצים
שם קובץ 1:
שם קובץ 2:

סה"כ הודעות: 2
סירוב ללכת לבי"ס
ליטל
10:34 09.10.2018
ביתי בת 17 אובחנה ע"י פסיכיאטרית כסובלת מחרדה חברתית ודכאון קל. החלה טיפול תרופתי. מזה כחודשיים אינה מעוניינת ללכת לבי"ס. אינה יוצאת מהבית. וכל היום רק עם הנייד שלה. קשיי חברה תמידיים. חברה אחת בלבד. עסוקה באובססיביות על המשקל שלה ומאחר ועלתה במשקל לא מסוגלת לצאת מהבית. אנחנו יודעים שהיא אינה מסוגלת להתמודד. ואין לה חוסן נפשי. בנתיים התנינו את החיבור לאינטרנט רק אם תלך לביס. המצב הוא שישנה ביום וערה בלילה. נראה שהכירה עולם וירטואלי חדש. היא מתקשרת עם בני המשפחה. מה לעשות ע"מ שתלך לבי"ס. אנחנו אובדי עצות. זו השנה האחרונה שלה.
פנייה למרפאה
biyisrael
23:00 22.10.2018
שלום וברכה,
הייתי ממליץ לך קודם כל לפנות למרפאה לסמכות הורית בשניידר בהקדם האפשרי. נשמע לי שהסיטואציה רגישה ודורשת תשומת לב נרחבת עם תכנית התערבות אישית. אפשר בהחלט לפנות לטיפול פסיכולוגי אחר כאשר הדגש צריך להיות נוכחות של בתך בבית הספר.

בטווח הקצר, על מנת לעודד את הבת שלך להגיע לבית הספר, הייתי ממליץ לך לערב גורמים מבית הספר, משפחה נרחבת, שכנים וחברים טובים. לפעמים צריכים לגייס כמה שיותר תומכים ולרתום גורמים חיצוניים בכדי לעודד את בתך להגיע. בלי שהיא תגיע לבית הספר, אין כל סיכוי שהיא תחווה הצלחה שיעודד אותה להמשיך להגיע. לכן, צעד הראשון הוא תמיד הכי קשה.

נשמח לעדכון! בהצלחה והמון בריאות
מקרא:   אורח/ת אורח/ת    חבר/ה חבר/ה    פסיכולוג/ית פסיכולוג/ית    מנחה מנחה    מנהל/ת פורום מנהל/ת פורום    הודעה ראשית הודעה ראשית    עם תגובה עם תגובה    ללא תגובה ללא תגובה