הכשרת מטפלים מתקדמת


הכשרה מתקדמת למטפלים מנוסים ולבוגרי הכשרות המטפלים:

לאור בקשות חוזרות של משתתפי הכשרות המטפלים להמשיך וללמוד תכנים מתקדמים בגישת הסמכות החדשה, אנו יוצאים לדרך עם סדנת הכשרה מתקדמת. בסדנת ההכשרה המתקדמת ילמדו טכניקות סיוע להורים על פי גישת 'הסמכות החדשה' בהתמודדות עם סוגיות ספציפיות, בכלל זה הדרכת הורים במצבי פגיעה מינית, הפרעות אכילה, איומי אובדנות וכן סוגיות הקשורות לעבודה בבתי ספר. ההשתתפות בסדנה זו מחייבת ידע מוקדם על עקרונות הסמכות החדשה וההתנגדות הלא אלימה ומיועדת לפיכך רק למטפלים אשר מכירים את המודל והטכניקות הטיפוליות.

ההכשרה כוללת 9 מפגשים.  תאריכי ההכשרות הקרובות (נפתחות שתיים במקביל):

בימי שישי בשעות 8:30-12:00 בתאריכים 23.1.18-20.3.18

בימי שלישי בשעות 8:45-12:15 בתאריכים 26.1.18-13.4.18

למידע  מפורט על ההכשרה המתקדמת, כולל תעריפים ולוחות זמנים - ינואר 2018 - לחץ כאן

 

ניתן לקרוא כאן מספר משובים מההכשרה המתקדמת שהתקיימה במאי 2017.

 

קהל היעד והתאמה להכשרה:

ההכשרה מיועדת לפסיכולוגים, עו"ס, פסיכיאטרים, מטפלים באמנות, יועצים חינוכיים ומטפלים המכירים את מודל הטיפול של הסמכות החדשה. מטפלים המעונינים בבדיקת התאמתם המקצועית להכשרה זו מוזמנים לפנות לגלית זיגמן.

 

תנאי רישום דרך האתר:

ניתן להירשם ולשריין מקום להכשרת המטפלים דרך אתר זה. לצורך ההרשמה יש לקרוא את תנאי הרישום ותקנון ביטול עסקה המצורף כאן. תקנון זה נועד לעמוד בכל תנאי בטול עסקה כפי שנקבע בחוק הגנת הצרכן. חשוב להדגיש כי הרישום ניתן לביטול בתוך שבועיים מיום ביצוע העסקה ואנו ממליצים לפני רישום זה ליצור קשר טלפוני לבדוק את ההתאמה המקצועית להכשרה זו. מועמד/ת שלא ימצא מתאים כספו יוחזר במלואו.