הכשרות למטפלים

הכשרות מקצועיות בסמכות חדשה המיועדות לפסיכולוגים ומטפלים נפתחות באפריל,

ההרשמה עכשיו! 

 

המודל הטיפולי של הסמכות החדשה מיושם במרפאה לסמכות הורית החל משנת 2004. בשאיפה לעודד מטפלים לעבוד בגישה זו אנו מקיימים במרכז שניידר הכשרות למטפלים בילדים ונוער. ההכשרה אינטנסיבית ממוקדת ומיועדת למטפלים מנוסים בלבד.

 

לפרטים והרשמה

 

הכשרת מטפלים מתקדמת


הכשרה מתקדמת למטפלים מנוסים ולבוגרי הכשרות המטפלים

לאור בקשות חוזרות של משתתפי הכשרות המטפלים להמשיך וללמוד תכנים מתקדמים בגישת הסמכות החדשה, אנו יוצאים לדרך עם סדנת הכשרה מתקדמת. בסדנת ההכשרה המתקדמת ילמדו טכניקות סיוע להורים על פי גישת 'הסמכות החדשה' בהתמודדות עם סוגיות ספציפיות, בכלל זה הדרכת הורים במצבי פגיעה מינית, הפרעות אכילה, איומי אובדנות וכן סוגיות הקשורות לעבודה בבתי ספר. ההשתתפות בסדנה זו מחייבת ידע מוקדם על עקרונות הסמכות החדשה וההתנגדות הלא אלימה ומיועדת לפיכך רק למטפלים אשר מכירים את המודל והטכניקות הטיפוליות.

ההכשרה כוללת 9 מפגשים.  תאריכי ההכשרות הקרובות (נפתחות שתיים במקביל):

בימי שישי בשעות 8:30-12:00 בתאריכים: יפורסם בקרוב 

בימי שלישי בשעות 8:45-12:15 בתאריכים: יפורסם בקרוב 

למידע  מפורט על ההכשרה המתקדמת, כולל תעריפים ולוחות זמנים - יפורסם בקרוב

* פתיחת כל מסלול (ימי ג' / ימי ו') מותנה ברישום של מינימום של 15 משתתפים.

ניתן לקרוא כאן מספר משובים מההכשרה המתקדמת שהתקיימה במאי 2017.

 

קהל היעד והתאמה להכשרה:

ההכשרה מיועדת לפסיכולוגים, עו"ס, פסיכיאטרים, מטפלים באמנות, יועצים חינוכיים ומטפלים המכירים את מודל הטיפול של הסמכות החדשה. מטפלים המעונינים בפרטים נוספים או בבדיקת התאמתם המקצועית להכשרה זו מוזמנים לפנות לגלית זיגמן בטלפון: 052-4730029 או במייל: galit@newauthority.org.il 

 

 

תנאי רישום דרך האתר:

ניתן להירשם ולשריין מקום להכשרת המטפלים דרך אתר זה. להלן תנאי הרישום ותקנון ביטול עסקה. תקנון זה נועד לעמוד בכל תנאי בטול עסקה כפי שנקבע בחוק הגנת הצרכן. מועמד/ת שלא ימצא מתאים כספו יוחזר במלואו.

 

להרשמה לרשימת המתנה - לחץ כאן