הכשרות למטפלים

הכשרות מקצועיות בסמכות חדשה המיועדות לפסיכולוגים ומטפלים נפתחות באוקטובר ובנובמבר 2018

ההרשמה עכשיו! 

 

המודל הטיפולי של הסמכות החדשה מיושם במרפאה לסמכות הורית החל משנת 2004. בשאיפה לעודד מטפלים לעבוד בגישה זו אנו מקיימים במרכז שניידר הכשרות למטפלים בילדים ונוער. ההכשרה אינטנסיבית ממוקדת ומיועדת למטפלים מנוסים בלבד.

 

לפרטים והרשמה

 

הדרכה למטפלים בסמכות חדשה


קבוצות הדרכה אלו מיועדות למטפלים המכירים את גישת הסמכות החדשה עם עדיפות למטפלים בוגרי ההכשרה המקצועית בסמכות חדשה במרכז שניידר לרפואת ילדים. מטרת קבוצות ההדרכה היא לאפשר למטפלים לקבל הדרכה מקצועית מצוות המרפאה ובאופן זה לאפשר להם לממש בצורה אפקטיבית וטובה יותר את עבודתם המקצועית בגישה זו.

קבוצות ההדרכה יתקיימו בימי שלישי ושישי בבוקר אחת לשבועיים בשעות 9.00- 11.30 בקליניקת מרכז הסמכות החדשה בת"א  - רח' הפרדס 9 (סמוך לעיריה ולגן העיר).

ההדרכות יועברו ע"י עידן עמיאל, פסיכולוג קליני ומנהל המרכז וגלית זיגמן, פסיכולוגית קלינית וסגנית מנהל המרפאה לסמכות הורית במרכז שניידר.    

 

  • קבוצת ההדרכה של ימי שלישי תפתח ביום שלישי 6/11/18 
  • קבוצת ההדרכה של ימי שישי תפתח ביום שישי 9/11/18


מספר המשתתפים בכל קבוצה מוגבל ל- 9 משתתפים בלבד לכן מומלץ להרשם בהקדם!

 


להלן פרטים נוספים על הדרכות אלו:


משתתפים – חשוב להדגיש כי במהלך ההדרכות יודגשו אמצעים טיפוליים שנלמדו (כגון הכרזה, התיישבות, גיוס תומכים וכד') ולכן קבוצות ההדרכה מיועדות למטפלים המכרים את עקרונות גישת הסמכות החדשה. לא ינתנו במהלך ההדרכות הסברים על טכניקות טיפוליות אלו, המדריכים יוצאים מנקודת הנחה שטכניקות אלו מוכרות למשתתפים.


תכני ההדרכה - הדגש בהדרכות יהיה על הדרכות הורים אולם נתייחס, במידת הצורך, גם לטיפולים משפחתיים, או טיפולים בילדים ובכלל זה מגוון כלים טיפוליים מעבר למודל הסמכות החדשה. במילים אחרות, ההתייחסות למקרים שיועלו תהיה מזווית קלינית רחבה ולא רק ממוקדת סמכות חדשה.


משך ההדרכה -  גישת הסמכות החדשה נפוצה ברחבי הארץ ומתוך הכרה בכך שחלק מהמודרכות והמודרכים מגיעים מרחוק משך ההדרכות ארוך מהנהוג במסגרות אחרות. ההדרכות ימשכו שעתיים וחצי עם הפסקת קפה/תה קצרה במהלך ההדרכה. משך זמן זה יאפשר הן אווירה נינוחה ונעימה והן מתן מענה למספר מקרים בכל פגישת הדרכה. שעות קבוצת ההדרכה יהיו לכן 9.00-11.30 (עם הפסקה של רבע שעה ב- 10.30).


מועדי ההדרכות ל- 3 החודשים הקרובים:


ימי שלישי – נובמבר - 6/11 27/11   דצמבר - 11/12 25/12   ינואר - 1/1 22/1
ימי שישי -   נובמבר - 9/11 23/11   דצמבר - 7/12 21/12   ינואר - 4/1 18/1

 

מיקום - ההדרכות תתקיימנה בקליניקת מרכז הסמכות החדשה אשר נמצאת בת"א ברח' הפרדס 9 (סמוך לעיריה ולגן העיר). הקליניקה נמצאת במיקום מרכזי (ניתן להגיע ברגל מתחנת הרכבת סבידור-ארלוזרוב), או להגיע בתחבורה ציבורית לעיריית ת"א (2 דקות הליכה). למגיעים ברכב, יש אפשרות לחנות בחניון סמוך בקניון בגן העיר. 

 


תשלום ורישום - עלות ההדרכה חודשית ותהיה 420 ₪ (לשני מפגשים). התשלום יתבצע בתחילת כל חודש מראש מול גלית מונאבי המנהלת האדמינסטרטיבית של קליניקת מרכז הסמכות החדשה.

במידה והנכם מעוניינים להצטרף יש לפנות בהקדם לגלית במייל galitm@newauthority.org.il